Prosimy o komentarze

Witam.

Prosimy o komentarze na temat nowej wersji Wirtualnego Cmentarza.

Dziekujemy.

Komentarz

 • edytowano 28 September

  Witam. Kilka słów na temat nowej odsłony Cmentarza Wirtualnego. Na początek pochwała za piękną grafikę. Na tym pochwały się kończą. Na stronie starej wersji byłam codziennie i odwiedzałam kilkanaście grobów stawiając kwiaty i znicze; oczywiście jednodniowe. Jestem niezamożną emerytką. To samo robiłam na nowej wersji, niestety do czasu włączenia bezsensownej blokady czasowej. Jest to zabieg irytujący i namolnie sugerujący aby płacić za wirtualne pamiątki. Bez przesady, drodzy Państwo Administratorzy, jeśli kogoś na to stać, powinna to być wyłącznie decyzja użytkownika, a nie narzucane odgórnie dyrektywy. Uzyskaliście Państwo jedynie taką "korzyść" (z mojej strony), że będę gościć na portalu tylko kilka razy w roku, w rocznice moich bliskich, a nie jak dotychczas codziennie. Pozdrawiam i życzę konstruktywnych przemyśleń oraz refleksji.

 • PS - Druga moja uwaga dotyczy płatności. Jest dostępna wyłącznie przelewem; gdyby była możliwość sms-em, to jest szansa, że ktoś byłby chętny. Pozdrawiam.

 • Dzień dobry. Tym razem prześlę pozytywną opinię. Nareszcie (chyba kierując się mądrymi zasadami biznesu), cennik jest na przyzwoitym poziomie. Dobry biznesmen wie, że lepsze są przystępne ceny, zachęcające klientów do zakupu, tym samym zarabianie na większej liczbie niewielkich kwot, niż wyśrubowanie cennika do absurdu i nie zarabianie wcale.
  Pozostaje nadal kwestia blokady, która moim zdaniem nie daje żadnego zabezpieczenia dla portalu; jedynie denerwuje użytkowników. Jak pisałam wcześniej, kto zechce kupić pamiątkę, to i tak to zrobi, natomiast "zachęta" minutową blokadą przynosi z pewnością odwrotny skutek. W dniu rocznic moich Rodziców, chciałabym kupić na dłuższy czas kwiaty i znicze, ale... człowiek z natury jest przekorny. Zlikwidujcie Państwo blokadę, a strona będzie naprawdę idealna.

 • edytowano 16 October

  Szkoda, że tylko ja tutaj się udzielam w dyskusji. Dzisiaj chcę bardzo podziękować Państwu, za zrozumienie i uwzględnienie moich sugestii. Przed chwilą zakupiłam na stałe kwiaty. Bukiet jest widoczny przy grobie, jednak nie widzę ich w rozwinięciu na kwaterze; dedykacji też nie widzę. Możliwe, że jeszcze się to nie "przetworzyło". Zobaczę jutro, czy będą. Pozdrawiam.
  PS - Już widać. Teraz strona naprawdę jest idealna. Jeszcze raz dziękuję.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.