Prosimy o komentarze

Witam.

Prosimy o komentarze na temat nowej wersji Wirtualnego Cmentarza.

Dziekujemy.

Komentarz

 • edytowano September 2020

  Witam. Kilka słów na temat nowej odsłony Cmentarza Wirtualnego. Na początek pochwała za piękną grafikę. Na tym pochwały się kończą. Na stronie starej wersji byłam codziennie i odwiedzałam kilkanaście grobów stawiając kwiaty i znicze; oczywiście jednodniowe. Jestem niezamożną emerytką. To samo robiłam na nowej wersji, niestety do czasu włączenia bezsensownej blokady czasowej. Jest to zabieg irytujący i namolnie sugerujący aby płacić za wirtualne pamiątki. Bez przesady, drodzy Państwo Administratorzy, jeśli kogoś na to stać, powinna to być wyłącznie decyzja użytkownika, a nie narzucane odgórnie dyrektywy. Uzyskaliście Państwo jedynie taką "korzyść" (z mojej strony), że będę gościć na portalu tylko kilka razy w roku, w rocznice moich bliskich, a nie jak dotychczas codziennie. Pozdrawiam i życzę konstruktywnych przemyśleń oraz refleksji.

 • PS - Druga moja uwaga dotyczy płatności. Jest dostępna wyłącznie przelewem; gdyby była możliwość sms-em, to jest szansa, że ktoś byłby chętny. Pozdrawiam.

 • Dzień dobry. Tym razem prześlę pozytywną opinię. Nareszcie (chyba kierując się mądrymi zasadami biznesu), cennik jest na przyzwoitym poziomie. Dobry biznesmen wie, że lepsze są przystępne ceny, zachęcające klientów do zakupu, tym samym zarabianie na większej liczbie niewielkich kwot, niż wyśrubowanie cennika do absurdu i nie zarabianie wcale.
  Pozostaje nadal kwestia blokady, która moim zdaniem nie daje żadnego zabezpieczenia dla portalu; jedynie denerwuje użytkowników. Jak pisałam wcześniej, kto zechce kupić pamiątkę, to i tak to zrobi, natomiast "zachęta" minutową blokadą przynosi z pewnością odwrotny skutek. W dniu rocznic moich Rodziców, chciałabym kupić na dłuższy czas kwiaty i znicze, ale... człowiek z natury jest przekorny. Zlikwidujcie Państwo blokadę, a strona będzie naprawdę idealna.

 • edytowano October 2020

  Szkoda, że tylko ja tutaj się udzielam w dyskusji. Dzisiaj chcę bardzo podziękować Państwu, za zrozumienie i uwzględnienie moich sugestii. Przed chwilą zakupiłam na stałe kwiaty. Bukiet jest widoczny przy grobie, jednak nie widzę ich w rozwinięciu na kwaterze; dedykacji też nie widzę. Możliwe, że jeszcze się to nie "przetworzyło". Zobaczę jutro, czy będą. Pozdrawiam.
  PS - Już widać. Teraz strona naprawdę jest idealna. Jeszcze raz dziękuję.

 • Mam jeszcze jedną sugestię. Otóż brakuje na stronie możliwości porozumiewania się pomiędzy użytkownikami w korespondencji prywatnej.
  Stara wersja CW była o wiele łatwiejsza w obsłudze, widzę jednak, że wracają niektórzy stali użytkownicy, którzy byli tam aktywni. Niestety widzę też, że niektórzy niezbyt sobie radzą z poruszaniem na stronie. Są to osoby, które - można tak powiedzieć znam od lat - znajomość ta polega głównie na wzajemnym odwiedzaniu mogiłek naszych czworonożnych przyjaciół. Napisanie wiadomości obok jednodniowego znicza nie pomoże, ponieważ to po kilku godzinach znika. Natomiast, przykładem innych portali, wiadomość prywatna byłaby widoczna gdzieś u góry strony z czerwoną liczbą oznaczającą, masz nową wiadomość. Naturalnie dotyczyłoby to wyłącznie zalogowanych użytkowników.
  Prywatna korespondencja umożliwiłaby dzielenie się poradami i pomocą.
  Aby napisać wiadomość do kogoś - widzę to tak - pojawienie się znaczka koperty, w widoku otwartej kwatery, np. pod zdjęciem lub numerem kwatery - z opisem „napisz wiadomość”.

 • edytowano January 2021

  Na Cmentarzu Komunalnym jest bardzo ubogi wybór nagrobków; wzornictwo - poza jednym pomnikiem - nieciekawe. Przydałoby się więcej, ładniejszych wzorów płyt kamiennych. Z góry dziękuję.

 • edytowano April 2021

  Na cmentarzu zwierząt, samoistnie zmieniły się daty śmierci. Licznik dodał równe 10 lat, czyli z roku 2008 zrobił się 2018, a z roku 2009 rok 2019. Na jednym nagrobku udało mi się edytować datę (choć było to dość utrudnione), natomiast na drugim (kwatera nr 1653) nie da się cofnąć daty. Z niewiadomych przyczyn, mogłam cofnąć licznik tylko do roku 2014, dalej liczby pokazywały się nieaktywne i nie ma możliwości edycji. Proszę o usunięcie usterki, która nie daje możliwości edytowana dat. Nadmieniam, że groby zostały przeniesione ze starej wersji Cmentarza Wirtualnego z prawidłowymi datami.
  PS - zauważyłam teraz, że zmieniła się także data urodzenia, z 2004 roku na 2014. Prawdopodobnie dlatego nie mogłam cofnąć licznika z datą odejścia. Nie zmienia to jednak faktu, że usterkę należy usunąć. Daty nie mogą się same zmieniać.

  PS PS - Podobne błędy zauważyłam na cudzych nagrobkach zwierząt. Niektóre daty zmieniły się się o 10 lat do przodu.

 • Jest totalny bałagan z datami. Przejrzałam stronę wybiórczo i widzę teraz, że na większości grobów zwierząt są zmiany o 10 lat! Na swoich poprawiłam, ale tak nie może być. Największy absurd zauważyłam na tym nagrobku (1823), zmarła 3 lata przed przed urodzeniem.
  Takie usterki są niedopuszczalne!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.